Novobaltic

NOVOBALTIC šodien

SIA „NOVOBALTIC” ir strauji augošs vairumtirdzniecības uzņēmums, kas specializējas pārtikas preču importā un eksportā Eiropas mērogā. Kopš 2010. gada NOVOBALTIC veicina Latvijas un Baltijas ražotāju preču eksportu, kā arī importē produktus no visas Eiropas, nodrošinot Baltijas veikalu ķēdes gan ar pirmās nepieciešamības precēm, gan ar sortimenta precēm un produktiem.

NOVOBALTIC specializējas putnu gaļas segmentā, kas iekļauj svaigu gaļu (vistas, tītara, pīles, zoss, truša), gan dažāda veida izstrādājumus (desas, marinādes, kūpinājumus, žāvējumus, delikateses), kā arī svaigas vistu olas, izmantojot īpaši Latvijas tirgum radītu privāto preču zīmi “MARIENBĀDE”. Uzņēmums piedāvā augstvērtīgu un svaigu produkciju no rūpīgi atlasītiem ražotājiem Eiropā. NOVOBALTIC produkciju jau atzinīgi novērtējuši un iecienījuši pašmāju vadošie veikalu tīkli.

NOVOBALTIC rīt

Jau šobrīd NOVOBALTIC ir plaukstošs un ambiciozs uzņēmums ar tālejošiem mērķiem. Tuvākajā nākotnē uzņēmums iecerējis aptvert vēl plašāku darbības lauku, piesaistot labāko, kvalitatīvāko un tirgum piemērotāko produkciju. NOVOBALTIC vēlas kļūt par līderi augstvērtīgas putnu gaļas un putnu gaļas produktu piegādē veikalu tīkliem visā Latvijā. Izmantojot uzņēmuma darbinieku tirdzniecības pieredzi, NOVOBALTIC ir gatavi veicināt gan Latvijas, gan tuvo kaimiņvalstu ražotāju produkciju Baltijas valstu tirgos. Vēlamies.  lai mūsu uzņēmuma vārds kalpotu kā garants kvalitatīvai un augstvērtīgai produkcijai.

Endijs Lindbergs Endijs Lindbergs

Lielo klientu vadītājs,
Maxima, Rimi
endijs.lindenbergs@novobaltic.eu
25153566

Inta Dzenīte Inta Dzenīte

Reģionālo klientu vadītāja
Lats, Elvi, Baltstor, Aibe
inta@novobaltic.eu
25709707

Margarita Krutova Margarita Krutova

Zvanu centra vadītāja
margarita@novobaltic.eu
67629192

Edīte Elstiņa Edīte Elstiņa

Uzskaitvedis
edite@novobaltic.eu
67629176

Guntis Tišanovs Guntis Tišanovs

Loģistikas speciālists
guntis@novobaltic.eu
25134002

Regīna Raita Agnese Skalbe

Mārketinga vadītāja
agnese@novobaltic.eu
20203300

Regīna Raita Regīna Raita

Galvenā grāmatvede
gramatvediba@novobaltic.eu
67629177

Top